Головна » Статті » Мої статті

Чому нам наша країна дорога (Виховний захід у 1 – 4 класах)

Чому нам

 наша країна дорога

Виховний захід у 1 – 4 класах

 

 

 

 

Підготувала та провела

вчитель початкових класів

Орлівського НВК Бойко Г.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навчання грамоти

Навчання читати

ІІ семестр

 Урок № 120

  1.  

Мета: ознайомити учнів із твором Т.Маршалової «Лісова кравчиня»,

вчити керувати голосом під час читання, знаходити рими, аналізувати зміст прочитаного,

розвивати навик свідомого, виразного читання, зв'язне мовлення, збагачувати словник першокласників словами-назвами одягу, виховувати повагу до людей праці, бережливе ставлення до природи.

Обладнання: презентація, аудіо запис «Птахи», предметні малюнки, таблиці Шульте,  складові таблиці№12

Хід уроку

І . Орг.момент

ІІ.Аутотренінг

ІІІ. Актуалізація опорних знань

А) завдання від Горобця – чітка вимова голосних звуків,

                                               Таблиця Шульте,

                                                Складова таблиця №12,

                                                Скоромовка.

Б) завдання від Сороки для  4пар учнів –криптограми,

                                                                     звуковий аналіз слів:

*Мишка, дятел, ведмідь, ґава.

В)  завдання від Ластівки - читання вірша про весну напам'ять

                Г) гімнастика для очей

 ІV. Оголошення теми, мотивація

V. Первинне сприймання нового матеріалу

А) завдання від Дятла – розшифровування назви вірша,

                                          Вправа «Передбачення»

- Про яку лісову кравчиню може йти мова у творі?

Б) розповідь вчителя про Т.Маршалову

В)Словникова робота:

Кравчиня

Майстриня

Каптан

Свитка

Г) Читання  вчителя( с. 52-53)

- Про що розповідалось у вірші?

 Що пошила ялинка тваринкам?
IV. Первинне закріплення матеріалу

А) читання «луною»,

Б) читання за ведучим,

В) читання під метроном,

Г) читання «дощиком».

V. Фізхвилинка «Ялиночка»

VІ. Відпрацювання виразного читання

А) читання з різною швидкістю,

Б) читання з різним настроєм,

В)гра «В театрі».

VІ. Творча робота  в групах:

  • Змініть професію ялинки
  • Змініть головну героїню

VІІ. Робота  з малюнком – гра «Що для кого?»

 VІІІ. Підсумок уроку – вправа «Мікрофон»

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Категорія: Мої статті | Додав: 1969 (01.10.2015)
Переглядів: 568 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar